Spędziliśmy cudowny weekend. Choć ponury i deszczowy, choć z bagażem, którego nie widać gołym okiem a przerzuconym przez ramię, choć z pozoru mało atrakcyjny – bez spontanicznych wypadów, czekoladowych lodów pod naszymi miejskimi palmami – to rodzinny i na zwolnionych obrotach.

Z dalekimi wyprawami palcem po mapie, z oglądaniem podwójnej tęczy przez okno, z familijnym filmem na DVD i chińszczyzną na talerzu. Z chrupiącym chlebem na śniadanie, niespiesznie przygotowaną sałatką, ze spacerem w deszczu, z pachnącymi różami w wazonie, z kredkami w dłoniach i książką do poduszki…

_09B3293-Edit

Czy może przydarzyć się coś lepszego? Wszystko tak pędzi, że najlepsze co może nas spotkać to codzienność, w której można się na chwilę zatrzymać i nią pocieszyć. To jest prawdziwy komfort.

W weekend nie włączyłam komputera, ale z piórem w dłoni, tak jak najbardziej lubię, przygotowywałam dla Was dzisiejszy wpis. Wiecie już, że od jakiegoś czasu korzystamy z dobrodziejstw skandynawkiej marki LANACare, której produkty posiadają wyjątkowe właściwości. Więcej tutaj: ŚWIAT KOMFORTU MAMY I DZIECKA. Wykonana z organicznej wełny merynosa odzież i akcesoria dla dzieci, ale także mam i kobiet karmiących zaskakują swoją doskonałością. Cieszę się, że mamy okazję korzystać z nich wspólnie. To, że są wygodne, zapewniające komfort cieplny, doskonale harmonizujące z ludzką skórą – to nie puste frazesy. My już to wiemy.

Wełna LANACare pochodzi z Patagonii i Afryki Południowej. Merynosy są tam wypasane na terenach, gdzie nie używa się żadnych nawozów czy pestycydów, zwierzęta te nie są też leczone chemicznie. Ich wełna jest w 100% czysta. Jej użytkowanie ma działanie kojące, wspierające zdrowie i samopoczucie. Mylną opinią jest panujące uogólnienie, że tego rodzaju tkanina gryzie czy drapie. Jest miękka niczym jedwab. Absorbuje wilgoć, nie toleruje roztoczy, daje użytkownikom poczucie przytulności.

LANACare ma w swojej ofercie kominy, jedno i dwu-warstwowe czapki Riding Cap (do noszenia na co dzień ale też idealne pod kask, chroniące przed wiatrem i zimnem głowy małych rowerzystów) i Double Nelson Cap wykonane z najwyższej na świecie jakości wełny organicznej, ale też rzeczy dla maluszków i wcześniaczków. Można je zakupić w międzynarodowym sklepie internetowym (przesyłka dociera do Polski w ciągu ok. 3 dni), a niektóre akcesoria jak czapy czy inne drobiazgi są dostępne w DROGERII EKOLOGICZNEJ.

_09B3421 _09B3418 _09B3400

My szczególnie cenimy sobie wkładki do butów i skarpetki idealne do spania czy tak jak w naszym przypadku – snucia się po domu. Moim lodowatym stopom wreszcie jest dobrze. Akcesoria LANY wpływają na prawidłowe krążenie krwi, dają optymalny komfort, doskonale wpisują się w nasz styl życia afirmujący „slow”, wspólny czas, wygodę. Nie przesadzę jeśli napiszę, że odkrywając LANĘ – odkryliśmy doskonałość.

W kolejnych wpisach pokażę Wam to z bliska.

_09B3390 _09B3385_09B3334-Edit _09B3333-Edit _09B3308-Edit _09B3297-Edit_09B3337-Edit