Kochani! Zgodnie z zapowiedzią, wspólnie z firmą LennyLambfundatorem nagrody, serdecznie zapraszamy do udziału w KONKURSIE!!! Przygotowaliśmy dla Was wspaniałą niespodziankę!

Do wygrania cudna chusta tkana o splocie skośno-krzyżowym, w 100% bawełniana, w rozmiarze M (4,6 m dł., 67 cm szer.), w ślicznym kolorze Lawendowego Ogrodu!`

Chusta ta, z gwarancją jakości, jest idealna zarówno dla noworodków jak i dzieci 2,3-letnich (do 16 kg) i można nosić ją na wiele sposobów. Odciąża kręgosłup rodzica, uwalnia ręce, gwarantuje bliski kontakt z maluchem. Jest idealna na zimę i lato. A jakie korzyści gwarantuje dziecku? Pomaga radzić sobie z ząbkowaniem i kolką, zapewnia prawidłową pozycję dla rozwoju bioderek i idealną dla kręgosłupa, przyspiesza rozwój emocjonalny. Więcej o zaletach noszenia dzieci w chuście możecie przeczytać TUTAJ.

KONKURS trwa od dziś tj. 22 października 2012′ do dnia 7 listopada 2012′, a jego wyniki zostaną ogłoszone najpóźniej w ciągu 3 dni od daty zakończenia zabawy. Laureata wytypujemy wspólnie z fundatorem nagrody.

A aby wziąć udział w konkursie wystarczy:

1. Polubić profil bloga EAT, DRESS, LOVE na Facebooku i  jeśli posiadasz bloga – dodać carryikurkuma.wordpress.com do obserwowanych.

2. Polubić profil firmy LennyLamb /fundatora nagrody/ na Facebooku.

3. Aby jak najwięcej osób dowiedziało się o naszej zabawie należy podlinkować poniższy banner konkursowy na swoim blogu, lub jeśli nie posiadasz bloga udostępnić informację o konkursie na swojej Facebook’owej tablicy. Obie formy promocji mile widziane 😉

4. A na koniec – pozostawić komentarz pod niniejszym wpisem, a w nim opowiedzieć nam swoją chusto-rię 😉 !!! (Moją znajdziecie w poprzednim POŚCIE). Jeżeli nosicie swojego bobasa w chuście – opowiedzcie nam o tym! A może chusta w Waszym posiadaniu ma jakieś wyjątkowe zastosowania? Jeśli natomiast nie mieliście jeszcze okazji do chustonoszenia – napiszcie dlaczego nagroda powinna trafić akurat do Was! Może będzie to początek Waszej fascynującej historii z chustą! W komentarzu pozostawcie również adres mailowy.

Serdecznie zapraszamy do udziału w zabawie i życzymy powodzenia!