Hej! Jestem Graża. Pierwszy raz na moim blogu?

Uważaj! Bo możesz wpaść jak śliwka w kompot. To właśnie wiadomości od takich trafionych – zatopionych inspirują mnie, by tu być. Również to, że po prostu muszę pisać. Skrobię na blogu, ale też na karteluszkach. Przy biurku i na kolanie, w dzień i w nocy. Chcę się trochę uporządkować z całą tą pisaniną i zostać tutaj, gdzie moje miejsce w sieci. Nawet wtedy, gdy znikam na jakiś czas.

Blog grazine.pl jest po części kontynuacją historii jaką pisałam wcześniej pod domeną parentingowy.com. To pierwsza połowa. Drugą, z modowymi inspiracjami dziecięcymi znajdziesz pod adresem dzieciole.com. Z „parentingowowym” pożegnałam się pod koniec 2016 nie bez żalu, ale jego ramy związane z nazwą okazały się przyciasne. Coś się skończyło, coś zaczyna, a ja, jako że jestem jedną z Grażyn Internetów – wbiłam pod nowy adres na blogu i w kanałach SM i mam nadzieję, że nadal będziecie wpadać do mnie na kawę. Jak zwykle.

O mnie.

Podobno minimalistka, na pewno hedonistka i mistrzyni osiągania stanu ZEN. Mimo wszystko.

Cieszą mnie drobnostki. Dostrzegam je i doceniam. Tak jak Edith Piaf – niczego nie żałuję i biorę życie takie jakie jest. Sól życia i jego prozę kocham w równym stopniu. Podróże, muzykę, kino, literaturę, surrealizm, dobre jedzenie, zakupy i indoor cycling także. Celebruję picie kawy. Choćby wokół mnie szalało tornado.

Centrum mojego świata są moi chłopcy i pies. Napisałam kiedyś, że „Dla siebie i dla nich jestem sobą, a jestem sobą gdy jestem królewną. A królewną jestem tylko wtedy, gdy mam błysk w oku więc staram się pamiętać by nie zgasł…”.

depositphotos_110636214_m-2015Zapraszam do mojego zamku, w którym czasem rządzę, a innym razem jeżdżę na mopie. Odnajdą się w moich treściach otwarci, zdystansowani i czytający ze zrozumieniem. Ci, którzy chcą się pośmiać, wzruszyć albo popłakać. Zapraszam, zostań!

Poznaj mnie bliżej śledząc prywatne kanały: InstagramTwitter

A jeśli jesteś kobietą – wpadnij też do mojej i mojej ulubionej grupy w sieci – KOBIETY PISTOLETY.

 

231