2 lata bloga.

Wypadałoby jakiś patetyczny tekst napisać. To już było. Nie napiszę. Wypadałoby jakiś konkurs z nagrodami zrobić. Ale konkursu też nie będzie. Będzie akcja. PozytywnaŻebym już więcej nie musiała słuchać i czytać, że parentingi pomijane, nieodkryte, nieliczące się, szarobure, słabe, blablabla… Przecież jest moc! I nie dodam nic więcej, bo w tym zdaniu mieści się wszystko.

A jak akcja to projekt zdjęciowy. Chodził mi po głowie od dawna, zresztą kto bloga zna – ten wie, że foto projekty uwielbiam. Mam nadzieję, że podchwycicie temat i przyłączycie się!

Zasady

Robimy sobie fotkę z hasłem PARENTINGI RULEZ. Jak na załączonym obrazku. Tak! Tym razem stoimy przed obiektywem, a nie za nim. <Co za odmiana!> Wysyłamy fotkę na adres parentingowy@gmail.com – w celu stworzenia wspólnej galerii. Tagujemy tam gdzie chcemy i możemy – fb, insta itd. jako #parentingirulez. I niech nas będzie jak najwięcej!

Przyłączyć może się każdy kto w tematach około dzieciowych bloguje <nazwa blożka mile widziana> i każdy czytelnik parentingów.

Dużo, głośno i z przytupem. Takie mam urodzinowe życzenie!

<EDIT> Na FB zawiązała się grupa PARENTINGI RULEZ. Dołączajcie do wydarzenia i zapraszajcie innych 🙂

Foto by Tylna37

Foto by Tylna37