Ja i mój mąż urządzamy każdą przestrzeń, która aktualnie nas otacza. A miejsca zmienialiśmy często. Gdzieś na początkach wspólnej drogi czyli jakieś pół życia temu – pracowaliśmy nad morzem. Otrzymaliśmy wyjątkowo obskurny pokój do spania i choć wiedzieliśmy, że nie pozostaniemy tam długo – my skromni uczniowie – poddaliśmy go metamorfozie „po kosztach”. Musiało być przytulnie. Podobny schemat powtarzaliśmy niejednokrotnie, no może poza tym, że w tak paskudne miejsce już nigdy nie trafiliśmy 😉

Jakiś czas temu poznałam Ewę. Zaprzyjaźniłyśmy się, a ona śmiała się ze mnie, że wciąż „coś” remontuję i przestawiam. Tak było. Dziś dzieli nas spora odległość, a ja zastanawiam się co powiedziałaby na moje kolejne rewolucje? Aktualnie urządzania mam więcej niż „potrzebuję” ale skupiam się głównie na aranżacji miejsca do pracy.

Od lat trzymam się horoskopu pewnej astrolożki. Tylko dlatego, że się sprawdza. Nie ukrywam, że zadziwia mnie to niezmiennie i na przełomie roku nie mogę powstrzymać się by nie zerknąć co dalej. Cóż… nigdy nie twierdziłam, że jestem realistką ale to wiecie. Uśmiechnęłam się pod nosem, gdy okazało się, że „pasuje” do mnie również horoskop wnętrzarski, który otrzymałam od Westwing. Otóż jest jak piszą. Lubię prostotę i harmonię. To jest mój kierunek aranżacyjnych działań.

Jeśli jesteście „zodiakalni” ale nie wiecie jak wykreować swoje wnętrza by czuć się w nich dobrze, nie macie czasu na poszukiwania inspiracji czy ulubionego stylu – wypróbujcie ten zapisany w gwiazdach. Porady designerów są dostosowane do cech znaków zodiaku. Z moimi współgra doskonale.

Styl zapisany w gwiazdach

„Czasami zastanawiamy się jak urządzić nasze mieszkanie, jaki styl wnętrzarski najbardziej do nas pasuje. Jeśli nadal nie wiesz, w jakim kierunku pójść aranżując swoje cztery kąty posłuchaj, co mówią gwiazdy.

Radzimy jak urządzić mieszkanie tak, żeby pasowało do cech charakterystycznych danego znaku zodiaku. Czy takie rozwiązanie się sprawdzi? Przekonajcie się sami!

Styl skandynawski dla Wagi

Zodiakalne Wagi są osobami towarzyskimi, otwartymi, które umieją dopasować się do wielu życiowych sytuacji. Jednocześnie są to osoby dystyngowane, które cieszą się szacunkiem wśród innych ludzi. Lubią mówić i chętnie występują przed publicznością. Uwielbiają bliski kontakt z naturą i harmonię.

Dla zodiakalnych Wag proponujemy spokojny i harmonijny styl skandynawski. Wnętrza w tym stylu są proste, jasne i funkcjonalne. Wagi w swojej naturze dążą do obcowania z ładnymi rzeczami. Bez trudu umieją dopasować meble i akcesoria, które dobrze podkreślą ich gust. Stonowany styl skandynawski daje duże pole do popisu, aby ozdobić wnętrze w ulubiony sposób. Lniane narzuty i zasłony, wełniane poszewki ozdobne, puszyste dywany, drewniane i wiklinowe wykończenia, ramki, wazony i świeczniki to dodatki, które pozwolą podkreślić charakter wnętrza. W domu gościnnej i towarzyskiej Wagi nie powinno zabraknąć wygodnych foteli, kanapy i puf, najlepiej w pastelowych barwach czy odcieniu brązów lub szarości.”

Jeśli chcecie dowiedzieć się jaki styl pasuje do waszego znaku zodiaku sprawdźcie HOROSKOP WNĘTRZARSKI!

Wpis powstał we współpracy z Westwing.

  Barbara_von_Boch_MOOD_2 best of poufs_MOOD_Final Bildschirmfoto 2014-11-11 um 15.59.08 Bildschirmfoto 2014-11-11 um 15.59.14 Bildschirmfoto 2014-11-11 um 15.59.19 DEL3CAM01_-_DEL3KIS01 Nyblom_mood__final poduszkiscandi scandiaccessories scandiaccessories3